Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Bartłomiej Zborowski

Artur Szpilka apeluje do Mariusza Pudzianowskiego: Maniek, potraktuj "Popka" jak Najmana

Piotr Jagiełło
Piotr Jagiełło
Artur Szpilka nie jest zwolennikiem walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Pawłem "Popkiem" Rakiem. Pięściarz za pośrednictwem portalu społecznościowego przekazał wiadomości "Pudzianowi". - Weź potraktuj go jak Najmana - napisał.

3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się gala KSW "Circus of Pain". W głównej walce wieczoru kibice zobaczą starcie wagi ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i wracającym do klatki po ośmiu latach przerwy Pawłem "Popkiem" Rakiem. Entuzjastą tego typu pojedynków nie jest najlepszy polski pięściarz królewskiej dywizji, Artur Szpilka.

Były pretendent do mistrzostwa świata w zawodowym boksie wystosował na portalu społecznościowym apel do wielokrotnego triumfatora zawodów Strongman. "Szpila" ma nadzieję, że w grudniu kibice zobaczą powtórkę z rywalizacji Pudzianowskiego z Najmanem - wtedy walka zakończyła się po 43 sekundach.

- Proszę Cię Maniek, to nic osobistego, ale weź potraktuj go jak Najmana i będzie po walce. Szybko itp. Chodzi mi o to, żeby pokazać, że sport to wiele wyrzeczeń. Na moje oko 30 sekund i po walce. Trzymam kciuki - napisał Szpilka.

ZOBACZ WIDEO "1 na 1 - walka na style". Działo się na planie!

Czy obejrzysz pojedynek "Pudziana" z "Popkiem"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL