Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe

Znamy fight card gali ACB 53 Olsztyn

 Redakcja
Redakcja
Aż piętnaście zawodowych pojedynków czeka 18 lutego na fanów z Olsztyna i okolic podczas gali gali ACB 53 Olsztyn. W tym kilka nowych nazwisk oraz to co najlepsze, czyli personalia rywali z którym zmierzą się Polscy zawodnicy.

Tym samym, przeciwnikiem ogłoszonego niedawno Adriana Zielińskiego, będzie niebezpieczny Rasul Jachjajew (10-3; 4-1 NC ACB), który do tej pory nie przegrał jeszcze pod banderą federacji. Klubowy kolega Paweł Kiełek, zmierzy się Arturem Lemosem (7-2; 0-2 ACB), mistrzem rodzimej organizacji w Portugalii, który cały czas szuka sposobności do zdobycia pierwszego zwycięstwa w ACB.

Bardzo ciekawie zapowiada się zestawienie "Samotnego Wilka" Michaiła Carewa (31-6; 1-1 ACB) w konfrontacji ze świetnym Jonasem Bilsteinem (17-5). Młody zawodnik z Niemiec, już po raz drugi zawalczy w Polsce. Z nowości jest również świeżo podpisany Rafał Czechowski (6-3) z klubu Grappling Kraków, w konfrontacji z Lambertem Achiadowem (6-4; 3-2 ACB). Obaj wracają po przegranej i mocnym postanowieniem poprawy rekordu.

Do oktagonu powróci wreszcie Krzysztof Gutowski (2-0) z warszawskiego S4, który będzie bronił niepokonanego rekordu w pojedynku z Adlanem Mamajewem (1-0,). Nie można również zapomnieć o ogłoszonym wcześniej Pawle Karwowskim, który wie już, że w Hali Urania zmierzy się z Umarem Gaisumovem (1-0;). Do tego Patryk Wołodkiewicz, który podejmie rękawice z Jocharem Durajewem (2-0; ).

Na koniec pozostał szumnie zapowiedziany niedawno udział Karola Celińskiego, którego rywalem oficjalnie będzie Batraz Agajew (3-0) z Północnej Osetii. Agajew miał walczyć na sobotnim ACB 52 w Wiedniu, ale jego pojedynek został przełożony na galę w Olsztynie i to podejmie rękawice w starciu z "Cebulą".

Bilety na ACB 53 z datą 18 lutego w olsztyńskiej Hali Urania, do nabycia w internetowym www.ticketpro.pl. Gala rozpocznie się o godzinie 18:00.

Oto, jak przedstawia się dotychczasowa karta walk:

70 kg: Adrian Zieliński vs Rasul Jachjajew
84 kg: Michaił Carew vs Jonas Billstein
93 kg: Karol Celiński vs Batraz Agajew
77 kg: Ibragim Tibilow vs TBA
70 kg: Pawel Kielek vs Artur Lemos
66 kg: Lamberd Achjadow Rafał Czechowski
77 kg: Aslambek Arsamikow vs TBA
70 kg: Bay Ali Shaipow vs Artur Kamiński
77 kg: Jochar Durajew vs Patryk Wołodkiewicz
66 kg: Adlan Mamajew vs Krzysztof Gutowski
61 kg: Duchwaha Astamirow vs TBA
77 kg: Umar Gaisumow vs Paweł Karwoski
66 kg: Mansur Arsachanow vs TBA
70 kg: Muslim Abdulajew vs TBA
57 kg: Shamil Achmajew vs Kamil Unruh

ZOBACZ WIDEO To dlatego Joanna Jędrzejczyk woli trenować w USA

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL