Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Gala FEN

Silne wzmocnienie Fight Exclusive Night. Arbi Shamaev podpisał kontrakt

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Arbi Shamaev, jeden z najciekawszych zawodników MMA młodego pokolenia w Polsce, podpisał kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night. 26-letni fighter WCA Fight Team zadebiutuje w klatkoringu już 11 marca podczas gali FEN 16 na Torwarze.

Arbi Shamaev (8-3) zaliczany jest do czołówki polskich zawodników kategorii piórkowej, ale w federacji Fight Exclusive Night utalentowany czeczeński wojownik wzmocni dywizję kogucią, w której dołączy do takich świetnych zawodników, jak Kamil Selwa i Piotr Olszynka.

Urodzony w Groznym, ale mieszkający obecnie w Warszawie Arbi Shamaev jest dwukrotnym mistrzem Polski w amatorskim MMA i zwycięzcą mistrzostw Polski w grapplingu. W zawodowym MMA debiutował w 2011 roku. W ciągu sześciu lat stoczył jedenaście walk, z który osiem wygrał i trzy przegrał.

Za najlepszy występ w swojej karierze podopieczny trenera Roberta Jocza uważa zwycięski pojedynek podczas gali KSW z Helsonem Henriquesem. Czeczen wygrywał także z takimi zawodnikami, jak Łukasz Grochowski, Białorusin Semen Tyrlya i Tomasz Zawadzki - pokonując tego ostatniego, zdobył w 2014 roku pas mistrza federacji 3F.

ZOBACZ WIDEO "Juras" wraca do klatki!

Czy Arbi Shamaev zostanie gwiazdą FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL