Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko

Legenda sprawdzi "Polskiego Wanderleia". Antoni Chmielewski rywalem Łukasza Bieńkowskiego

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Karta walk gali KSW 38 została sfinalizowana. Jako ostatni swojego rywala poznał Łukasz "Polski Wanderlei" Bieńkowski (4-1). Zmierzy się on z weteranem sceny MMA, Antonim Chmielewskim (32-15).

W kuluarach od dłuższego czasu mówiło się o potencjalnym zestawieniu dwóch czołowych polskich "średnich". Informacja ta została oficjalnie potwierdzona podczas treningu medialnego przed KSW 38, do którego doszło w sobotę w trakcie Forum MMA na PGE Narodowym.

Walka Polaków zapowiadana jest jako pojedynek dwóch stylów - Antoni Chmielewski specjalizuje się w poddaniach, natomiast znany jako polski odpowiednik Wanderleia Silvy Łukasz Bieńkowski to "król nokautu".

Legionowianin powróci po zwycięstwie na Piotrze Wawrzyniaku z grudnia 2015, natomiast judoka i uczestnik pierwszych gal duetu Maciej Kawulski i Martin Lewandowski będzie chciał zmazać plamę po porażce z Michałem Materlą.

Starcie Bieńkowskiego z Chmielewskim będzie jedną z głównych walk gali KSW 38: Live in Studio. W najważniejszym pojedynku skonfrontują się Artur Sowiński i Łukasz Chlewicki.

Impreza, która odbędzie się już 7 kwietnia w podwarszawskim Sękocinie Nowym, została ochrzczona jako najmniejsze wydarzenie Konfrontacji Sztuk Walki w historii. Transmisja z KSW 38 na antenach Polsatu, szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Ewa Piątkowska: konflikt z Ewą Brodnicką to najlepsze, co mi się przytrafiło

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL