Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Mikołajuw Materiały prasowe / kswmma.com / Paweł Mikołajuw

"Ćpun, niezdyscyplinowany i mięczak"? Paweł Mikołajuw o słowach Roberta Burneiki

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Mikołajuw był gościem studyjnej gali KSW 38, która 7 kwietnia odbyła się w podwarszawskim Sękocinie Nowym. Popularny "Popek" 27 maja zmierzy się z Robertem Burneiką. Co na temat krytyki jego osoby przez kulturystę sądzi raper?

- Opisać go w trzech słowach? Ćpun, niezdyscyplinowany i mięczak! - mówi w oficjalnej zapowiedzi walki Burneika - Mikołajuw "Hardkorowy Koksu". Umięśniony Litwin 27 maja zadebiutuje w klatce KSW, by na PGE Narodowym zmierzyć się z "Popkiem". 

Jak na te mocne słowa zareagował były rywal Mariusza Pudzianowskiego? - Ja ćpunem? Wszystko wyjaśnię z nim 27 maja... Nie będę nagrywał głupich filmików jak on, nie dotyka mnie żaden hejt, skupiam się tylko na treningu - wyznał w studiu gali Paweł Mikołajuw

"Popek" w największej polskiej federacji zadebiutował 3 grudnia 2016 roku, kiedy na gali KSW 37 przegrał przez nokaut po 80 sekundach z Mariuszem Pudzianowskim. - Robert Złotkowski próbuje mnie rozruszać. Mam duszę wojownika jak inni zawodnicy KSW, chcemy coraz większych wyzwań. Burneika jest silny, ale nie potrafi się bić - zdradził Mikołajuw w rozmowie z Mateuszem Borkiem.

ZOBACZ WIDEO Pudzianowski: Kowalczyk będzie zasysał tlen wszystkimi otworami

Czy Paweł Mikołajuw 27 maja odniesie pierwszą wygraną w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL