Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zapłacili, ale nie zobaczyli walki Joshua vs Kliczko. Kibice wściekli na Iplę!

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Z wpisów oburzonych fanów boksu wynika, że platforma transmisji sportowych online znowu nie stanęła na wysokości zadania.

Ipla, która na każdym kroku podkreśla, że jest największą telewizją internetową w Polsce, zaliczyła kolejną wpadkę.

Tym razem kibice narzekali na brak lub fatalną jakość transmisji z walki bokserskiej Władimir Kliczko vs Anthony Joshua. Dostęp do transmisji z gali boksu zawodowego na Wembley w Londynie na stronie www.ipla.tv kosztował 4,95 zł. W sobotni wieczór ok. godz. 19, kiedy miała rozpocząć się relacja, fani podnieśli krzyk.

- Transmisja walki wykupiona i nie działa na żadnym urządzeniu! Dziadostwo! Widzę po wpisach, że nie tylko u mnie - napisał jeden z sympatyków boksu na Facebooku. - Ipla TV znowu rwie. Po raz kolejny nie potrafią obsłużyć transmisji. 5 zł. w plecy - skomentował ktoś inny.

Kibice skarżyli się też na fakt, że skontaktowanie się z infolinią platformy transmisji sportowych online w tym czasie graniczyło z cudem. W mediach społecznościowych można znaleźć dowody na to, że ze strony technicznej Ipla po raz kolejny - wcześniej podobne problemy wystąpiły m.in. przy relacjach z piłkarskiego Euro 2016 i galach KSW - nie sprostała wyzwaniu.

FacebookFacebook

FacebookFacebook


ZOBACZ WIDEO Atalanta grała do końca, Juventus stracił punkty. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy ipla.tv powinna wrócić pieniądze za nieudaną transmisję walki o mistrzostwo świata w boksie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL