Najnowsze Wyniki/Kalendarz
klatka MMAGetty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA

PLMMA 73: Leandro Bispo lepszy od Marcina Naruszczki. Polak w kryzysie

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Marcin Naruszczka przegrał drugą walkę z rzędu. Jego pogromcą został Brazylijczyk Leandro Bispo, który triumfował po piętnastu minutach zaciętego starcia.

Po dwudziestu sekundach kibice mogli być świadkami spektakularnego nokautu. Bispo uderzył Naruszczkę, ale temu udało się przetrwać! Trafiony na matę próbował zapiąć duszenie trójkątne nogami. Skutecznie bronił się przed atakami rywala. Obaj zawodnicy mieli coraz mniej siły. Emocje w Ciechanowie były wielkie!

W drugiej rundzie również nie brakowało kryzysowych sytuacji. Polak był trafiany przez Brazylijczyka. Jego umiejętności stójkowe robiły duże wrażenie. Chwiał się, a na trybunach pojawiały się coraz głośniejsze krzyki. Również w trzeciej, ostatniej odsłonie, działo się wiele.

Sędziowie podjęli większościową decyzją. Ostatecznie triumfatorem został Leandro Bispo, który... został wygwizdany tuż po starciu przez kibiców. Werdykt był jednak całkowicie zasłużony. 

Tuż po pojedynku ogłoszono, że w planach jest natychmiastowy rewanż. Sytuacja Marcina Naruszczki jest nieciekawa. Były zawodnik przegrał dwie ostatnie walki.

ZOBACZ WIDEO Królewscy krok od mistrzostwa. Zobacz skrót meczu Celta - Real [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy zgadzasz się z werdyktem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL