WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Steve Marcus / Na zdjęciu: Conor McGregor

Bukmacherzy są zgodni. Niemal nie dają szans na zwycięstwo McGregora z Mayweatherem Jr

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Uważany za najlepszego pięściarza XXI wieku, Floyd Mayweather Jr jest wyraźnym faworytem bukmacherów w starciu z mistrzem UFC, Conorem McGregorem. Hitowy pojedynek odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

Walkę na zasadach boksu zawodowego zakontraktowano na dystansie 12 rund. Floyd Mayweather Jr i Conor McGregor zostaną poddani także kontroli antydopingowej. Dla Irlandczyka, który w MMA ma na swoim koncie 18 wygranych przez nokaut, będzie to debiut na zawodowym ringu. 

Bukmacherzy internetowi i naziemni są zgodni co do ofert na sierpniowy pojedynek w Las Vegas. Na wygraną "Pięknisia" eksperci wystawili niski kurs, nie przekraczający 1.1, co oznacza, że w przypadku wygranej Mayweathera Jr maksymalny zysk na każdej postawionej złotówce nie przekroczy nawet 0,10 zł. Dużo więcej jest do zgarnięcia w przypadku sensacyjnego zwycięstwa gwiazdy MMA. 

Współczynnik na triumf Conora McGregora sięga nawet 7.00. Zawodnik z Dublina jeszcze nigdy nie występował w roli tak dużego "underdoga" przed walką. 

Galę Mayweather Jr - McGregor w Stanach Zjednoczonych pokaże stacja Showtime. Transmisja odbędzie się w systemie PPV.

ZOBACZ WIDEO Oferta dla Chalidowa leży na stoleJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy Conor McGregor ma szansę na sukces w boksie zawodowym?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):