WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Stach Leszczyński / Tomasz Oświeciński spróbuje swoich sił w sportach walki

Tomasz Oświeciński zadebiutuje w boksie? "Poważna oferta walki w pierwszej połowie 2018 roku"

Jakub Madej
Jakub Madej
Jak poinformował na Twitterze Artur Ostaszewski, menedżer Tomasza Oświecińskiego, do grupy Shocker MMA napłynęła oferta stoczenia walki bokserskiej przez popularnego aktora.

O debiucie Tomasza Oświecińskiego w sztukach walki mówi się już od kilku miesięcy. Aktor znany z roli "Stracha" w filmach "Pitbull" przygotowuje się do zawodowego startu, jednak jak na razie nie wiadomo, w jakiej formule Oświeciński stoczy pierwszy pojedynek. 

Pierwotnie mówiło się o walce aktora z Pawłem Mikołajuwem, jednak wszystko wskazuje na to, że oferta federacji KSW na pojedynek z "Popkiem" mogła zostać przebita. Poinformował o tym założyciel grupy menedżerskiej Shocker MMA.

- Tomasz Oświeciński z poważną ofertą walki bokserskiej w pierwszej połowie 2018 roku. Tego się nie spodziewaliśmy - napisał na Twitterze Artur Ostaszewski.

Sprawa debiutu 44-latka pozostaje nadal zagadką i nie wiadomo, gdzie oraz kiedy zadebiutuje znany aktor. Oświeciński przez cały czas przygotowuje się jednak do startu i od pewnego czasu pojawia się również na treningach grupy zawodowej w Warszawskim Centrum Atletyki.

ZOBACZ WIDEO Okniński zdradził kulisy awantury na konferencji (WIDEO)

W jakiej formule zadebiutuje Tomasz Oświeciński?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL