Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twarzą w twarz: Mayweather [L] vs McGregor [P]Reuters / Twarzą w twarz: Mayweather [L] vs McGregor [P]

Floyd Mayweather miałby szanse w MMA? Conor McGregor nie ma żadnych wątpliwości

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Conor McGregor uważa, że Floyd Mayweather Jr powinien spróbować sił w oktagonie. - Ma mocne "narzędzia", które mógłby wnieść do MMA - mistrz UFC pochwalił legendarnego boksera.

Conor McGregor jest przekonany o tym, że Floyd Mayweather Jr ma możliwości do tego, żeby walczyć w formule MMA. W specjalnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie mistrz UFC podkreślił, że 40-letni Amerykanin wciąż jest znakomitym pięściarzem.

- On jest cholernie dobrym bokserem. Pokonał mnie dzięki doświadczeniu, cierpliwości i wytrzymałości. (…) Jest silny w klinczu. Znakomicie wyczuwa dystans, dobrze zajmuje pozycje. Z pewnością ma mocne narzędzia, które mógłby wnieść do MMA - napisał Irlandczyk.

McGregor pogratulował rywalowi i podziękował swojej drużynie za bardzo dobre - jego zdaniem - przygotowania do walki w Las Vegas. Wyraził też przekonanie, że wytrzymałby w ringu 12 rund, jeśli tylko miałby więcej czasu na szlifowanie formy.

- Cieszę się z doświadczenia, jakie wyniosłem z tej konfrontacji. Na pewno zaprocentuje w przyszłości. (…) A teraz zdrowie wszystkich, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu - dodał na koniec.


Starcie pomiędzy Mayweatherem Jr i McGregorem zapowiadane w mediach jako "walka stulecia" zakończyło się w dziesiątej rundzie. "Money" znokautował Irlandczyka, notując pięćdziesiątą wygraną w karierze. Po walce legendarny bokser zapowiedział, że definitywnie przechodzi na emeryturę.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Conor McGregor wyprzedził Cristiano Ronaldo

Floyd Mayweather Jr ma szanse na karierę w MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL