Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gala MMA / Gala MMA

Zawodnik MMA trafił za kratki. Policja podejrzewa, że obrabował bank!

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
W czerwcu tego roku Sergio Da Silva walczył na gali Bellatora. Teraz nowojorska policja podejrzewa sportowca o napad na bank.

31-letni zawodnik MMA z Nowego Jorku, Sergio Da Silva, w czwartek (31 sierpnia) trafił do aresztu pod zarzutem napadu na bank. Sportowiec został zatrzymany przez policję w swoim domu w dzielnicy Queens.

Jak podaje portal tmz.com, w czwartek (24 sierpnia) wojownik Bellatora miał wejść do jednego z banków, znajdującego się na tej samej ulicy, gdzie mieszka, w masce na twarzy. Krzyczał, że ma broń. Groził, iż wszystkich zabije, jeśli nie dostanie pieniędzy.

- Nasze źródło podaje, że podejrzany zabrał z banku sumę ok. 50 tys. dolarów amerykańskich - czytamy w tmz.com.


Policja trafiła na ślad Da Silvy po analizie odcisków palców, które zostawił na miejscu zdarzenia. Teraz sportowca czeka go proces i prawdopodobnie wizja długich lat spędzonych za kratkami.

W swojej karierze zawodowej w MMA Amerykanin stoczył piętnaście walk, z których zwyciężył sześć (zanotował dziewięć porażek). Po raz ostatni wszedł do oktagonu na czerwcowej gali Bellator 180, przegrywając walkę z Mattem Rizzo (10-2).

ZOBACZ WIDEO Król nokautu z Portoryko znów zwycięski!

Jesteś fanem Bellatora?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL