Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Naruszczka w walce z Mattem Horwichem na PLMMANewspix / Marcin Szymczyk / Marcin Naruszczka w walce z Mattem Horwichem na PLMMA

FEN 20: Marcin Naruszczka rywalem Bartosza Leśki

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Znamy nazwisko rywala, z którym zmierzy się Bartosz Leśko (6-0-1) na gali FEN 20: Next Level. Zawodnik z Trójmiasta skrzyżuje pięści z Marcinem Naruszczką (18-8). Limit wagowy w tym pojedynku to 84 kilogramy.

Marcin Naruszczka to już weteran polskiej sceny MMA. Ostatnim razem w federacji FEN zobaczyliśmy go podczas 18. edycji, która odbyła się w Koszalinie. Wtedy warszawiak stoczył pasjonujący bój z Andrzejem Grzebykiem, a starcie te zostało wybrane najlepszą walką wieczoru gali "Summer Edition".

W swojej karierze stoczył 26 zawodowych pojedynków. To doświadczenie będzie jego największym atutem podczas walki z młodszym prospektem z Trójmiasta.

Bartosz Leśko ze znakomitej strony pokazał się we Wrocławiu, gdzie po bardzo dobrym pojedynku pokonał Pawła Brandysa. Wcześniej w swoim debiucie w FEN, w maju podczas gdyńskiej gali, pokonał Aleksandra Rychlika. Poddał swojego rywala w drugiej rundzie, czym skradł serca trójmiejskiej publiczności.

Zawodnik trenuje na co dzień w słynnym gdyńskim klubie Mad Dogs i Brzostek Top Team. Jego pięć zwycięskich pojedynków odniesionych przed czasem są gwarancją niesamowitego widowiska.

ZOBACZ WIDEO: Jakub Przygoński: Robert Lewandowski dałby radę na Dakarze. Chętnie zdradzę mu wszystkie rajdowe tajemnice

Kto wygra walkę

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL