Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Zumapress.com / Na zdjęciu: Floyd Mayweather Jr

"To jest realne". Prezydent UFC o debiucie Mayweathera w oktagonie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Prezydent UFC Dana White potwierdził informacje na temat podjęcia przez jego organizację negocjacji z Floydem Mayweatherem Jr. - Czy słyszeliście, żeby Floyd mówił kiedyś rzeczy, które okazywały się potem nieprawdziwe? - pyta retorycznie.

- Rozmawiamy z Floydem Mayweatherem Jr na temat podpisania kontraktu. To jest realne - powiedział w wywiadzie dla telewizji sportowej ESPN Dana White, prezydent UFC.

Zdaniem szefa największej organizacji MMA na świecie, debiut emerytowanego boksera w oktagonie UFC jest możliwy. - Mówił o walce z Conorem McGregorem? To była prawda? Czy słyszeliście, żeby Floyd mówił kiedyś rzeczy, które okazywały się potem nieprawdziwe? Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Istnieje taka możliwość - ocenił Dana White.


Kilka dni temu czempion boksu zamieścił w mediach społecznościowych film, w którym snuł plany na przyszłość. - Jestem "Money May". Zadzwonili do mnie niedawno i poprosili, żebym wrócił. Mogę walczyć w UFC, zrobię tam trzy lub cztery pojedynki i zarobię miliard dolarów - 40-letni "Money" pochwalił się otrzymaniem lukratywnej oferty.

Część amerykańskich mediów uznała to jednak za chęć wywołania zainteresowania, ale teraz - po słowach prezydenta UFC - okazuje się, że wizja debiutu Floyda w oktagonie nabiera realnych kształtów.

ZOBACZ WIDEO: Jacek Adamczyk: W takim stylu Joanna Jędrzejczyk nie przegra już nigdy

Floyd Mayweather Jr ma szanse na zrobienie kariery w MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL