Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł MikołajuwMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Paweł Mikołajuw

To dlatego przegrał ze "Strachem"? "Popek" ujawnia: "Coś było nie tak przed walką"

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
- Trzy dni przed walką zaczęło mnie kłuć w boku, nie wiem z jakiego powodu - zdradził Paweł "Popek" Mikołajuw na swoim profilu społecznościowym. W ten sposób odniósł się do walki z Tomaszem Oświecińskim na gali KSW 41.

Paweł Mikołajuw krótko po walce w Spodku opublikował film na swoim profilu na YouTube. Przede wszystkim przeprosił fanów za porażkę na gali w Katowicach. - Całą odpowiedzialność biorę na siebie  - powiedział. Jednak nie to najbardziej przykuło uwagę fanów "Popka". Raper zdradził bowiem, że przed samą walką miał problemy zdrowotne. Stracił aż sześć kilogramów.

- Trzy dni przed walką zaczęło mnie kłuć w boku, nie wiem, z jakiego powodu. Nie wiem, może mam jakiś problem z nerkami - wyjawił Paweł Mikołajuw na nagraniu, które udostępnił na swoim profilu na Youtubie i nazwał je "W drodze do domu". - Czułem, że coś jest ze mną nie tak. Czułem się dziwnie, ale nie mogłem powiedzieć wam tego przed walką - dodał.

Według jego oceny kontrolował pojedynek w pierwszej rundzie, ale później później zabrakło mu kondycji. - Wygrał pier...y, tego nie mogę zabrać mu - przyznał. Tomasz Oświeciński pokonał go w drugiej rundzie, gdy sędzia przerwał pojedynek.

Na koniec "Popek" odniósł się także do porażki Borysa Mańkowskiego, którego bardzo chwali i mówi: - Chcę być taki jak ty, do tego będę dążył. Jesteś mega zawodnikiem. Te słowa mogą świadczyć o jeszcze jednym: Paweł Mikołajuw nie zamierza kończyć kariery. Dla niego była to trzecia porażka w klatce.

Inne artykuły po KSW 41:

Opis walki: TUTAJ
Tak wyglądał "Popek" po walce: TUTAJ
Oświeciński po walce z "Popkiem": TUTAJ 

ZOBACZ WIDEO KSW 41: zobaczcie, jak "Popek" wyglądał po walce ze "Strachem"

Czy "Popek" powinien zakończyć karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (47):

Wszystkie komentarze (47)

Komentarze (47)

×
    Wszystkie komentarze (47)
    PRZEJDŹ NA WP.PL