WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot (z lewej) podczas walki z Normanem Parkiem, fot. kswmma.com

Szykuje się głośna walka na gali KSW 42. Irlandczyk już straszy urwaniem głowy

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Norman Parke planuje wrócić na kolejnej gali federacji KSW. "Stormin" ogłosił, że na walkę z nim zgodził się Maciej Jewtuszko.

Ledwo opadły emocje po świetnej gali KSW 41, a wszyscy już żyją kolejną imprezą polskiej federacji. KSW 42 odbędzie 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Karta walk dopiero jest powoli budowana. Niektórzy zawodnicy na własną rękę motywują właścicieli, aby to im dali szansę. Jednym z nich jest Norman Parke, który nawet znalazł sobie przeciwnika.

Kilka dni temu 31-latek na Twitterze wyzwał na pojedynek Macieja Jewtuszkę. Polak szybko odpowiedział, że jest gotowy się z nim zmierzyć. Parke właśnie ogłosił pojedynek na KSW 42.

- Jewtuszko tego chce i ja też tego chcę. Debiut w kategorii półśredniej na KSW 42. Czas urwać głowę obcemu - pisze "Stormin".

KSW na razie nie potwierdza tego starcia. Co ciekawe, jeszcze niedawno wydawało się, że Parke'a nie zobaczymy już w polskiej organizacji. Irlandczyk po rewanżowej walce z Mateuszem Gamrotem (zakończyła się bez rozstrzygnięcia) wywołał awanturę w klatce. Teraz były wojownik UFC najwidoczniej zapomniał o tamtych wydarzeniach i szykuje się do powrotu.

ZOBACZ WIDEO: Jacek Adamczyk: Michał Materla to dla mnie cichy bohater tego roku w KSW

Czy Parke pokona Jewtuszkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL