WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Fightklub / Spartan Fight 7

Znany polski raper nie wyklucza występów w MMA. To dobry znajomy Materli

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Michał "Sobota" Sobolewski nie wyklucza wejścia do "klatki". Znany polski raper przyznał, że byłby zainteresowany walką w przypadku korzystnej oferty.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Kolejny raper spróbuje swoich sił w MMA? Takiego kierunku nie wyklucza Michał Sobolewski, znany jako "Sobota". Ten jeden z najpopularniejszych polskich raperów potwierdził te informacje w programie "Rozmowy pod krawatem" na antenie Radia Szczecin

- Mam fazę na to, żeby próbować sprawdzać się w różnych dziedzinach życia. Jeżeli chodzi o występ w MMA, gdyby się uprzeć, to motywacją musiałyby być pieniądze, ponieważ sport zostawiam sportowcom - przyznał "Sobota". 

Kilka lat temu raper otrzymał propozycję walki bokserskiej, ale z niej zrezygnował.

Raper "Sobota" może być znany widzom walk KSW, na których występował Michał Materla. Były mistrz wagi średniej KSW do swoich walk wychodzi właśnie przy utworze "Soboty" pt. "Do góry łeb".

Teledysk "Soboty" z udziałem Michała Materli:

To nie pierwszy raz, gdy szczecińskiego muzyka łączy się z KSW. Podobne informacje pojawiły się przed rokiem, gdy raper zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie z Materlią i współwłaścicielem federacji - Maciejem Kawulskim z podpisem "Wiedz, że coś się dzieje".

Przypomnijmy, że w KSW walczy już "Popek", z kolei niedawno na gali FEN pojedynek stoczyli inni raperzy - "Arab" i "Ruby".

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Jakubik o polskich skoczkach: Geniusze! Jedyni w swoim rodzaju


Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

Czy chciałbyś zobaczyć "Sobotę" podczas walki MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)