WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski w sali treningowej

"Waga ciężka i krasnoludek". Pudzianowski i Szpilka u znanego kulturysty

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kulturysta i trener personalny, Akop Szostak, pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim. - Trening wieczorny musi być! - skomentował zawodnik MMA z Białej Rawskiej.

Akop Szostak, kulturysta i trener osobisty, a także były już zawodnik mieszanych sportów walki, udostępnił na Facebooku zdjęcie, na którym pozuje razem z Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim. Fotografia została zrobiona w piątek (12 grudnia) w Warszawskim Centrum Atletyki.

- Waga ciężka i krasnoludek - napisał Szostak w komentarzu do zdjęcia, odnoszą się do tego, że warunkami fizycznymi znacznie odstawał od pięściarza i gwiazdora KSW. - Trening wieczorny musi być!!! A ten mały coś słabo się napina - dodał niespełna 41-letni Pudzian (7 lutego były strongman będzie obchodził swoje 41. urodziny).

- Trzech muszkieterów - skomentował zdjęcie jeden z internautów. Pudzianowski i Szpilka znaleźli się na dwóch biegunach kariery zawodniczej. Fighter z Białej Rawskiej ma za sobą udany rok, w którym odniósł dwa zwycięstwa w klatce - z Tyberiuszem Kowalczykiem i Jayem Silvą.

Bokser z Wieliczki w ostatnich 12 miesiącach wszedł do ringu tylko raz, nieoczekiwanie przegrywając przez KO z Adamem Kownackim. 28-latek niedawno zapowiedział, że zadebiutuje w MMA, ale potem zmienił zdanie.

- W ostatnich dniach zmieniłem swoje myślenie i podejście. Skupiam się na boksie i chcę jeszcze coś osiągnąć w tej dyscyplinie. Będę dążył do rewanżu z Adamem Kownackim. Pojawiła się też koncepcja, że w grudniu stoczę walkę z Krzysztofem Włodarczykiem. Wyjaśnimy sobie wreszcie parę spraw - stwierdził "Szpila" w rozmowie z portalem "ringpolska.pl".

ZOBACZ WIDEO Szpilka skomentował awanturę na KSW 41Jak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Mariusz Pudzianowski będzie kontynuował zwycięską serię w MMA w 2018 r.?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)