WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski w sali treningowej

"Waga ciężka i krasnoludek". Pudzianowski i Szpilka u znanego kulturysty

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kulturysta i trener personalny, Akop Szostak, pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim. - Trening wieczorny musi być! - skomentował zawodnik MMA z Białej Rawskiej.

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!

Akop Szostak, kulturysta i trener osobisty, a także były już zawodnik mieszanych sportów walki, udostępnił na Facebooku zdjęcie, na którym pozuje razem z Arturem Szpilką i Mariuszem Pudzianowskim. Fotografia została zrobiona w piątek (12 grudnia) w Warszawskim Centrum Atletyki.

- Waga ciężka i krasnoludek - napisał Szostak w komentarzu do zdjęcia, odnoszą się do tego, że warunkami fizycznymi znacznie odstawał od pięściarza i gwiazdora KSW. - Trening wieczorny musi być!!! A ten mały coś słabo się napina - dodał niespełna 41-letni Pudzian (7 lutego były strongman będzie obchodził swoje 41. urodziny).

- Trzech muszkieterów - skomentował zdjęcie jeden z internautów. Pudzianowski i Szpilka znaleźli się na dwóch biegunach kariery zawodniczej. Fighter z Białej Rawskiej ma za sobą udany rok, w którym odniósł dwa zwycięstwa w klatce - z Tyberiuszem Kowalczykiem i Jayem Silvą.

Bokser z Wieliczki w ostatnich 12 miesiącach wszedł do ringu tylko raz, nieoczekiwanie przegrywając przez KO z Adamem Kownackim. 28-latek niedawno zapowiedział, że zadebiutuje w MMA, ale potem zmienił zdanie.

- W ostatnich dniach zmieniłem swoje myślenie i podejście. Skupiam się na boksie i chcę jeszcze coś osiągnąć w tej dyscyplinie. Będę dążył do rewanżu z Adamem Kownackim. Pojawiła się też koncepcja, że w grudniu stoczę walkę z Krzysztofem Włodarczykiem. Wyjaśnimy sobie wreszcie parę spraw - stwierdził "Szpila" w rozmowie z portalem "ringpolska.pl".

ZOBACZ WIDEO Szpilka skomentował awanturę na KSW 41
Mariusz Pudzianowski będzie kontynuował zwycięską serię w MMA w 2018 r.?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)