WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / AP Photo / Frank Franklin II / Na zdjęciu: Rose Namajunas

Rose Namajunas zdecydowana na rewanż z Joanną Jędrzejczyk

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Coraz więcej wskazuje na rychły rewanż Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas. Amerykanka chce tej walki, jednocześnie zapowiada, że prowokacje rywalki nie zrobią na niej żadnego wrażenia.

Obie panie spotkały się 5 listopada i Polka niespodziewanie straciła pas UFC w wadze słomkowej. Później bagatelizowała tę porażkę, czekając na drugie starcie i podkreślając, że Rose Namajunas tylko opiekuje się trofeum, które tak naprawdę należy do niej.

Aktualna mistrzyni nie widzi żadnych przeszkód, by powalczyć z Joanną Jędrzejczyk po raz drugi. - Ma to sens z różnych powodów. To pojedynek, który chciałoby zobaczyć wielu ludzi - powiedziała 25-latka, która najwyraźniej zmieniła zdanie, bo po pierwszej potyczce szybką organizację rewanżu raczej wykluczała.

Namajunas podkreśla, że prowokacje Polki nigdy nie robiły na niej wrażenia i to się nie zmieni. - Ona musiała tak postępować. To była dla niej najlepsza strategia i sposób, by mnie pokonać. Już się jednak przekonała, że ta taktyka nie zadziałała i podobnie będzie w przyszłości.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #16: Kawulski o potencjalnym starciu Pudzianowski – Bedorf

Czy w rewanżu Joanna Jędrzejczyk pokona Rose Namajunas?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL