WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Michał Stawowiak / Na zdjęciu: Jan Błachowicz

Jan Błachowicz: Nie wiem, dlaczego Cormier tak się zachowuje

Karol Borawski
Karol Borawski
Niedawno Daniel Cormier zakpił z Jana Błachowicza. Polski zawodnik MMA przyznał, że jest zaskoczony zachowaniem mistrza UFC.

Cormier został zapytany o możliwość walki z Alexandrem Gustafssonem. Według niego Szwed nie zasługuje o pojedynek o mistrzowski pas. Wypowiadając się na jego temat przy okazji wyśmiał umiejętności Błachowicza.

- W walce z Janem Błachowiczem dostawał lanie i musiał iść w zapasy. Jan Błachowicz! Zmienił cię w zapaśnika? Jan Błachowicz?! - powiedział Cormier.

Błachowicz w rozmowie z mmarocks.pl przyznał, że dziwi się zachowaniu mistrza UFC. - Już drugi raz mi dokucza. Raz to puściłem w niepamięć, a drugim razem powiedziałem, że nie dam sobie w kaszę dmuchać. Jeżeli ma jakiś problem, możemy to wyjaśnić w oktagonie, nie ma problemu

- Nie wiem, dlaczego się tak zachowuje, dlaczego gada takie głupoty. Nie znamy się, nic do siebie nie mamy, ja go szanuję jako sportowca - dodał.

17 marca w Londynie Błachowicz zmierzy się w rewanżu z Jimim Manuwą, z kolei Daniel Cormier 9 czerwca na UFC 226 zmierzy się ze Stipe Miocicem o pas wagi ciężkiej.

ZOBACZ WIDEO Bedorf gotowy na Pudzianowskiego. "Czekam na decyzję federacji KSW"

Czy Jan Błachowicz wygra najbliższą walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL