Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na pierwszym planie zdjęcia: Akop Szostak Materiały prasowe / FEN / Na pierwszym planie zdjęcia: Akop Szostak

Akop Szostak zawalczy w kwietniu. Dąży do rewanżu z Tyberiuszem Kowalczykiem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Akop Szostak (MMA 2-2) powróci do zawodowych startów w MMA na kwietniowej gali WCA Fight Night, która odbędzie się w Warszawie. Były kulturysta nie ukrywa, że dąży do doprowadzenia rewanżowej walki z Tyberiuszem Kowalczykiem.

Szostak wyznał, że wraz z informacją o jego powrocie do mieszanych sztuk walki, otrzymał on jednocześnie oferty z wszystkich cenionych federacji MMA w Polsce, w tym KSW. Na razie jednak nie podjął on decyzji co do wyboru miejsca kontynuowania kariery. 

Akop Szostak ostatni raz walczył w październiku 2016 roki na gali FEN 14 - Silesian Rage w Katowicach. Wówczas zawodnik z Warszawy został szybko znokautowany przez Martina Chudeja z Czech. 

- Najchętniej stoczyłbym rewanż z Tyberiuszem Kowalczykiem. Mam nadzieję, że gdybym wygrał po powrocie jedną, bądź drugą walkę to on przychyli się mojej prośbie, abyśmy zawalczyli jeszcze raz - powiedział Szostak.

Do pierwszej walki Kowalczyka z Szostakiem doszło w marcu 2016 roku na FEN 11. Na Torwarze po 43 sekundach górą był były strongman, a obecnie zawodnik federacji KSW. 

Jak na razie nie wiadomo, kto będzie rywalem Akopa Szostaka na gali w Warszawskim Centrum Atletyki.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Joshua pokazał zdjęcie swoich mięśni. Niesamowite!

Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Kowalczyka z Szostakiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL