Najnowsze Wyniki/Kalendarz
gala KSWWP SportoweFakty / Na zdjęciu: gala KSW

To już pewne. W 2018 roku KSW zorganizuje pięć gal

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, goszcząc w Polskim Radiu, wyznał, że w tym roku kibice zobaczą aż pięć gal polskiej federacji. Pierwsza z nich odbędzie się 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Lewandowski w magazynie "Ludzie gospodarki" powiedział, że w tym roku Konfrontacja Sztuk Walki zorganizuje pięć wydarzeń. - Od kilku lat organizujemy cztery gale. W tym roku uda nam się dołożyć jeszcze jedną, czyli planujemy w 2018 pięć gal - powiedział współwłaściciel KSW. 

Pierwsza tegoroczna gala odbędzie się 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie. W głównym wydarzeniu Mamed Chalidow zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Z kolei 14 kwietnia po pięciu latach KSW powróci do Wrocławia, by w Hali Stulecia zorganizować swoją 43. imprezę. Na czerwiec w planach pozostaje gala w trójmiejskiej Ergo Arenie, gdzie miałoby dojść do głośnej konfrontacji Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem

W 2018 roku KSW ma również zorganizować kolejne zagraniczne wydarzenie. W grę wchodzą takie miasta jak Berlin, Sztokholm, Glasgow, Dublin, Manchester i Londyn.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #17 (highlights): zawodnik znokautował się sam!

Czy wykupisz PPV do gali KSW 42: Chalidow vs Narkun?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL