WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Tomasz Narkun (z prawej)

Tomasz Narkun korzysta z porad Szpilki przed walką z Chalidowem

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mistrz KSW w wadze półciężkiej, Tomasz Narkun (MMA 14-2) już 3 marca skrzyżuje rękawice z Mamedem Chalidowem. "Żyrafie" w treningach bokserskich pomaga były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej w boksie, Artur Szpilka.

Szpilka udziela Narkunowi cennych wskazówek przed najważniejszym pojedynkiem w jego karierze. Mamed Chalidow aż 13 swoich zawodowych walk kończył przez nokaut i z pewnością na stójkę zawodnika z Olsztyna Narkun zwraca szczególną uwagę. 

Reprezentant klubu Berserker's Team Szczecin na pojedynek z mistrzem wagi średniej zasłużył sobie świetną postawą w KSW. Posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu jitsu wygrał w polskiej federacji 6 z 7 walk, a wszystkie ze zwycięstw odniósł w 1. rundzie. 

Do pojedynku w Łodzi Tomasz Narkun przystąpi po cennych sparingach z Arturem Szpilką, który również przygotowuje się do powrotu na zawodowy ring. 

Starcie Chalidowa z Narkunem będzie główną atrakcją gali KSW 42 w Łodzi. Wydarzenie będzie transmitowane w systemie PPV.

ZOBACZ WIDEO W tym roku nie dojdzie do walki Włodarczyk - Szpilka. "Diablo" chce dużych pieniędzyJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy Tomasz Narkun ma szansę znokautować Mameda Chalidowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)