WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Gala FEN

Jest reakcja federacji FEN na angaż Michalskiego w KSW

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Przedstawiciele federacji Fight Exclusive Night za pośrednictwem Facebooka zareagowali na angaż swojej dotychczasowej gwiazdy, Michała Michalskiego w KSW. - Wzór profesjonalizmu i jeden z filarów FEN od 2015 roku - można przeczytać w oświadczeniu.

Michał Michalski (MMA 6-2) to najnowszy nabytek polskiego giganta MMA. Były pretendent do tytułu mistrza wagi półśredniej FEN w KSW zadebiutuje 14 kwietnia przed własną publicznością we Wrocławiu. 

Michalski to kolejny zawodnik z dużą przeszłością w federacji FEN, który związał się kontraktem z KSW. Wcześniej jego śladem poszli m.in. Tyberiusz Kowalczyk czy Roman Szymański. W przypadku wychowanka klubu Rio Grappling Wrocław, Fight Exclusive Night nie ma jednak pretensji co do wybranego przez niego kolejnego etapu w karierze. Co więcej, druga polska siła MMA w ciepłych słowach wypowiedziała się o swojej byłej gwieździe. 

- Michał Michalski - wzór profesjonalizmu i jeden z filarów FEN od 2015 roku, czyli od momentu, gdy zadebiutował jeszcze w klatkoringu naszej federacji. Michał był względem nas fair, wypełnił kontrakt i postanowił zrobić kolejny krok w rozwoju swojej kariery. Obie strony rozstały się w dobrej atmosferze, a Michał został już przez nas zaproszony na najbliższą galę, która odbędzie się 10 marca w Warszawie - można przeczytać na oficjalnym koncie na Facebooku Fight Exclusive Night

Oto pełen wpis:

ZOBACZ WIDEO W tym roku nie dojdzie do walki Włodarczyk - Szpilka. "Diablo" chce dużych pieniędzyRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy federacja FEN ma w przyszłości szansę zdobyć większą popularność niż KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL