Najnowsze Wyniki/Kalendarz
klatka MMAGetty Images / Daniel Berehulak / Na zdjęciu: klatka MMA

Znęcał się nad dziewczyną i chciał ją zamordować. Potężne problemy Marlona Sandro

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Brazylijski wojownik Marlon Sandro niebawem może trafić do więzienia. 40-latek dwa razy zaatakował swoją dziewczynę i chciał jej odebrać życie.

Marlon Sandro ostatnią walkę stoczył pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Od tamtego czasu nigdzie nie dostaje szans, a jego sytuacja finansowa staje się coraz gorsza. Brazylijczyk niedawno apelował publicznie o walkę w jakiejkolwiek organizacji MMA na świecie. Na razie jednak nikt mu nie dał szans, co jednak nie dziwi, bo na 40-latku ciążą bardzo poważne oskarżenia.

"The Gladiator" pierwszy raz narobił sobie kłopotów w połowie grudnia ubiegłego roku. Na jednej z ulicy w Rio de Janeiro znany wojownik zaczął dusić swoją dziewczynę. Tayssa Wuensche w pewnym momencie straciła przytomność. Kiedy odzyskała świadomość, jej koszmar zaczął się na nowo. Marlon wtedy zaczął ją bić pięściami i kopać.

Niewiele brakowało, a napad agresji skończyłby się tragicznie. Dlatego Sandro postawiono zarzut usiłowania popełnienia morderstwa. Za to grozi mu do 20 lat więzienia, ale kara może być znacznie bardziej dotkliwa. Brazylijski fighter po kilku miesiącach znowu zaatakował.

Wuensche nie chciała skorzystać z ochrony, którą brazylijski rząd gwarantuje kobietom, dotkniętym przemocą w rodzinie. To był błąd. W lutym Marlon Sandro wtargnął do jej domu. Z raportu policyjnego wynika, że wojownik MMA groził byłej partnerce nożem, krzycząc, że zrujnowała mu karierę. Następnie zaczął ją dusić poduszką i krzyczał, że ją zabije.

Na szczęście Tayssa w międzyczasie zdołała wezwać pomoc, wysyłając krótkiego SMS-a do najbliższych. W porę uratowali ją matka i brat. Sandro na razie nie komentuje ostatnich wydarzeń, ale można się spodziewać, że niebawem wyląduje za kratami.

"The Gladiator" w zawodowej karierze wygrał 28 walk i tylko siedem przegrał. Przez wiele lat walczył w słynnej organizacji Bellator.

ZOBACZ WIDEO W tym roku nie dojdzie do walki Włodarczyk - Szpilka. "Diablo" chce dużych pieniędzy

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL