Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ben AskrenGetty Images / Suhaimi Abdullah / Na zdjęciu: Ben Askren

To byłby wielki hit. Ben Askren dostał propozycję walki w KSW

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Ben Askren to jeden z najlepszych na świecie wojowników kategorii półciężkiej. Niebawem możemy go zobaczyć w Polsce, bo taką ofertę na Twitterze złożył mu Martin Lewandowski.

Federacja KSW na rynku MMA ma już tak wypracowaną markę, że coraz łatwiej jej sprowadzać bardzo dobrych zawodników z zagranicy. Niebawem możemy jednak być świadkami prawdopodobnie największego hitu w historii polskiej organizacji. Martin Lewandowski za pośrednictwem Twittera złożył propozycję Benowi Askrenowi.

- Co powiesz na cały stadion pełen polskich i europejskich fanów, którzy cię dopingują? - pyta właściciel federacji.

Askren na razie nie odpowiedział, a jedynie polubił wpis Lewandowskiego. Możliwe zatem, że zobaczymy go na kolejnej gali, która odbyłaby się na stadionie PGE Narodowym. Jego występ byłby wielkim wydarzeniem.

33-letni Amerykanin ma na koncie mistrzowskie pasy słynnych organizacji Bellator oraz ONE Championship. W dodatku ma rewelacyjny rekord, bo z dziewiętnastu zawodowych walk wygrał osiemnaście, a jedna zakończyła się brakiem rozstrzygnięcia. Nieprzypadkowo jest nazywany jednym z najlepszych wojowników na świecie w kategorii półśredniej.

W KSW numerem jeden w tej wadze jest Roberto Soldić, który w grudniu ubiegłego roku odebrał pas Borysowi Mańkowskiemu. Askren mógłby zmierzyć się ze zwycięzcą nadchodzącej walki Soldicia z Dricusem Du Plessisem.

ZOBACZ WIDEO Mamed Chalidow po KSW 42: Absolutnie nie żałuję niczego, cieszę się z bardzo dobrej walki

Czy wierzysz, że KSW uda się ściągnąć Askrena?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL