Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Fightklub / Spartan Fight 7

Babilon MMA 3: poznaj zawodników nagrodzonych bonusami

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Organizacja Babilon MMA przyznała bonusy po gali w Radomiu. Nagrodzono zawodników za walkę, poddanie i występ wieczoru. Była to już trzecia impreza nowej siły na polskim rynku mieszanych sztuk walki, stworzonej przez Tomasza Babilońskiego.

Bonus pieniężny za walkę wieczoru trafi w ręce Daniela Skibińskiego i Davy'ego Gallona. Obaj stworzyli kapitalne, 3-rundowe widowisko. W dwóch pierwszych odsłonach dominował Polak, który sprowadzał Francuza do parteru i tam kontrolował sytuację, uderzając z góry. W trzeciej rundzie Gallon ruszył do przodu. Skibiński przyjął kilka bardzo mocnych ciosów, ale zdołał przenieść walkę do parteru. Zawodnik Ankosu MMA Poznań zwyciężył na kartach wszystkich sędziów.

Nagroda za poddanie wieczoru powędruje w ręce Michała Elsnera. Zawodnik z Radomia odprawił Łukasza Bugara, zapinając mu balachę. Elsner dopisał do rekordu 14 zwycięstwo (12 przez poddanie).

Bonus otrzymał również Daniel Rutkowski. Bohater radomskiej publiczności przez dwie rundy dominował nad Mateuszem Sińskim. W drugiej odsłonie "Rutek" próbował gilotyny, ale ostatecznie zakończył walkę po bardzo mocnych ciosach w parterze.

ZOBACZ WIDEO Mundial nie dla Adriana Mierzejewskiego. Geniusz z Australii nie pasuje Adamowi Nawałce

Która organizacja jest obecnie na lepszym poziomie sportowym?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL