Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna Jędrzejczyk East News / Jason Silva / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

"Jestem z siebie bardzo dumna". Pierwsze zdjęcie Joanny Jędrzejczyk po UFC 223

Jakub Madej
Jakub Madej
- Dzięki Wam wszystkim za wsparcie! Jestem z siebie bardzo dumna - taką wiadomość zamieściła Joanna Jędrzejczyk na Instagramie po przegranej z Rose Namajunas.

Po przegranej walce na UFC 223 w Nowym Jorku, Joanna Jędrzejczyk (MMA 14-2) zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie, na którym znajduje się ze swoim narożnikiem. Reprezentantka American Top Team zamieściła również krótką wiadomość skierowaną do wszystkich fanów.

- Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie! Jestem z siebie bardzo dumna - napisała Jędrzejczyk.

Chwilę po walce Polka przyznała, że nie zgadza się z decyzją sędziów i w jej opinii to ona zwyciężyła rewanżowy bój z Rose Namajunas (MMA 8-3). Wszystko wskazuje więc na to, że mimo przegranej, Jędrzejczyk jest zadowolona ze swojego występu.

Po 25 minutach wyrównanej walki, Namajunas pokonała Jędrzejczyk jednogłośną decyzją. Sędziowie zgodnie punktowali 49-46 na korzyść Amerykanki, jednak każdy z nich przyznał inną rundę Polce.

Statystyki po walce pokazały, że więcej ciosów w pojedynku zadała Jędrzejczyk. Przy 160 uderzeniach Polki, "Thug" zaatakowała 108 ciosami. W przypadku tej walki jakość przełożyła się jednak nad ilość.


ZOBACZ WIDEO Szpilka, Wach, Ugonoh, Najman i Piątkowska na PGE Narodowym. "To będzie największa gala bokserska w historii Polski"

Czy zgadzasz się z decyzją sędziów w walce Jędrzejczyk vs Namajunas?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL