Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Tomasz Oświeciński (z lewej) i Popek

Paweł Mikołajuw: Oświeciński nie chce mi dać rewanżu

Waldemar Ossowski
Paweł Mikołajuw (MMA 3-3) był gościem na gali KSW 43 we Wrocławiu. Popularny muzyk czeka na ogłoszenie kolejnego pojedynku w polskiej federacji i twierdzi, iż Tomasz Oświeciński (MMA 1-0) nie chce dać mu rewanżu.

Mikołajuw w 2016 roku związał się kontraktem z KSW i w debiucie szybko uległ Mariuszowi Pudzianowskiemu. Następnie, już w 2017 roku, "Popek" rozbił na PGE Narodowym Roberta Burneikę, aby pod koniec roku niespodziewanie przegrać z Tomaszem Oświecińskim

W pojedynku ze "Strachem" Paweł Mikołajuw przegrał głównie przez brak kondycji. W pierwszej rundzie lider "Gangu Albanii" zdecydowanie wygrywał z Oświecińskim, ale w kolejnej odsłonie walki opadł kompletnie z sił i po serii ciosów w parterze sędzia przerwał starcie.

Jak twierdzi "Popek", rewanż z Oświecińskim jest wykluczony w najbliższej przyszłości: - Jeszcze nie wiem, z kim będę walczył. Wiem jedynie, że Oświeciński nie chce mi dać rewanżu z żaden sposób, ale nie ważne, zmierzę się z kimś innym. Ja się przygotowuję pod galę, nie pod zawodnika. Serce boli mnie bardzo, skompromitowałem się w moich oczach - powiedział Mikołajuw w rozmowie z MMARocks.pl.

9 czerwca w Ergo Arenie rywalem Tomasza Oświecińskiego będzie Erko Jun z Bośni i Hercegowiny. Powrót "Popka" do klatki planowany jest na drugą połowę roku.

Jak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy Paweł Mikołajuw odbuduje się po porażce z Tomaszem Oświecińskim?