WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Filip Wolański

KSW 44: Filip Wolański poznał rywala

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jeden z najlepszych polskich piórkowych stanie ponownie przed trudnym wyzwaniem. Filip Wolański (11-2, 3 KO, 2 Sub) na KSW 44 w Ergo Arenie będzie miał szansę dopisać do rekordu trzecie zwycięstwo z rzędu.

9 czerwca naprzeciw "Wolana" do walki stanie debiutujący w KSW niebezpieczny Brazylijczyk, Daniel Torres (7-3, 4 KO, 1 Sub). 

Filip Wolański może pochwalić się naprawdę znakomitą serią. 26-latek wygrał 10 z ostatnich 11 pojedynków, a jedyną porażkę zadał mu aktualny pretendent do pasa kategorii piórkowej, Marcin Wrzosek. 9 czerwca krakowianin skrzyżuje rękawice ze swoim rywalem po wygraniu dwóch zaciętych bojów z Denilsonem Nevesem de Oliveirą oraz Bartłomiejem Koperą. W pierwszej walce dla KSW podopieczny trenera Łukasza Chlewickiego mierzył się ze wspomnianym "Polskim Zombie", a ich starcie zgodnie zostało okrzyknięte najlepszym pojedynkiem 2016 roku nad Wisłą.

Daniel Torres to kolejny utalentowany i młody zawodnik, który zadebiutuje w okrągłej klatce polskiej federacji. 24-latek z Kraju Kawy może pochwalić się niemal równie okazałą passą, co jego najbliższy rywal, ponieważ wychodził zwycięsko z 7 spośród ostatnich 8 walk. Na KSW 44 "Lyoto" wejdzie do klatki po trzech zwycięstwach z rzędu, w tym dwóch przez nokaut. Kibicom nad Wisłą Torres może być znany z wygranego starcia z solidnym Kamilem Łebkowskim w marcu bieżącego roku.

Na gali KSW 44 w walce wieczoru zobaczymy niezwykle oczekiwane starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a byłym mistrzem, Karolem Bedorfem. O wakujący pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Kolejnego zwycięstwa w klatce poszuka jedna z największych gwiazd KSW, Michał Materla. Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem.

ZOBACZ WIDEO Izu Ugonoh będzie chciał coś udowodnić Polakom? To będzie jego pierwsza walka w kraju od 2013 rokuJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy Filip Wolański pokona Daniela Torresa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):