WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Borys Mańkowski

Borys Mańkowski powrócił do treningów po kontuzji

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Były mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski (MMA 19-7) powrócił do treningów po operacji. Popularny "Diabeł Tasmański" pod koniec kwietnia zerwał więzadła w stopie i musiał zrezygnować z udziału w gali w trójmiejskiej w Ergo Arenie.

W miejsce Mańkowskiego do karty walk KSW 44 dołączył Michał Materla, który zmierzy się z Martinem Zawadą. Z kolei Mańkowski obecnie powrócił do treningów i jednocześnie przechodzi rehabilitację. Jak na razie termin jego powrotu do klatki nie jest jeszcze znany. 

28-latek z Poznania o wznowieniu przygotowań poinformował w jednym z filmików zamieszonych na YouTubie. Były czempion polskiej federacji przegrał dwa ostatnie pojedynki, z Mamedem Chalidowem i Roberto Soldicem. Wcześniej, przez ponad trzy lata, Borys Mańkowski był niepokonany na tronie kategorii do 77 kg. 

Najbliższa gala KSW odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Karolem Bedorfem. Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać za pomocą systemu PPV. 


ZOBACZ WIDEO Tomasz Adamek uzależnia przyszłość od decyzji żony: Ciężko jest z moją babą dyskutować!Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy Borys Mańkowski powróci do walk jeszcze w 2018 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL