Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Paweł Mikołajuw

Paweł Mikołajuw wrócił do treningów

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Mikołajuw (MMA 3-3), znany jako "Popek Monster", wrócił do treningów i istnieje duża szansa, że jeszcze w 2018 roku wyjdzie ponownie do klatki federacji KSW.

O powrocie znanego muzyka na salę treningową poinformował Robert Złotkowski, jego trener od stójki. "Złoty" po gali DSF Kickboxing Challenge 16 w Zabrzu przyznał, że Mikołajuw ponownie jest pod jego okiem. 

Ostatni raz "Popek Monster" w klatce pokazał się 23 grudnia ubiegłego roku na gali KSW 41 w katowickim Spodku, gdzie niespodziewanie przegrał z Tomaszem Oświecińskim. Obecnie jego rekord zawodowy to 3 wygrane i 3 porażki. Od momentu powrotu do MMA po ośmiu latach przerwy, w KSW musiał on uznać wyższość Mariusza Pudzianowskiego i szybko rozbił Roberta Burneikę. 

Jak na razie nie wiadomo, kto miałby zostać kolejnym przeciwnikiem Pawła Mikołajuwa. Ostatnio do grona zawodników największej polskiej federacji dołączył jednak Akop Szostak, znany kulturysta i trener personalny, stąd niewykluczone, że to on zostanie przeciwnikiem "Popka Monstera".

ZOBACZ WIDEO Dziennikarz zirytował Najmana. "A liczyłeś? To policz jeszcze raz!"

Czy śledzisz karierę Pawła Mikołajuwa w MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

 • Woj Góra Zgłoś
  nawet polubiłem jego kawałki ,ale teraz stał się celebrytą i sam nie wie czego chce , a gdy rozmieniasz się na drobne , to z czasem gaśniesz jak świeczka
  • Darky Zgłoś
   Szkoda że popłynął bo potencjał był kiedyś tylko zła droga obrana... widać to było jaka kondycja była w walce z kapustą, po takim ponizeniu jako git powinien powiedzieć albo
   Czytaj całość
   rewanż za darmo albo finito. I piszę to jako stary sluchacz i fan Popka. Trochę przegial ostatnio ani muzyki nowej nie ma i z tym tzg też m.in.
   • Junior1981 Zgłoś
    Mhm zawsze jakieś show
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL