Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof KlaczekFacebook / MMA Cartel / Na zdjęciu: Krzysztof Klaczek

Udany debiut Krzysztofa Klaczka w Cage Warriors! Nie dał szans rywalowi

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Krzysztof Klaczek (MMA 11-5) znakomicie zaprezentował się w debiucie dla cenionej organizacji Cage Warriors. Polak na gali w Antwerpii zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów Samira Alakozaia (7-2).

Klaczek na przestrzeni trzech rund znakomicie zaprezentował się pod względem zapaśniczym. Polak często dochodził do pozycji dominujących w parterze, gdzie obijał twarz Belga mocnymi łokciami i ciosami młotkowymi. 

Jedynie na początku 3. rundy Alekozai zaskoczył zawodnika z Konina, kiedy ten starał się sprowadzić go do parteru. Mocne kolana powaliły na matę klaki Klaczka, ale ten szybko doszedł do siebie, po chwili ponownie zyskując przewagę w parterze. 

Ostatecznie sędziowie jednogłośnie punktowali pojedynek na korzyść Krzysztofa Klacka. 29-latek tym samym przełamał złą passę w karierze i wrócił na zwycięską ścieżkę po dwóch bolesnych porażkach. 

Zawodnik klubu Shooters Konin to jeden z najlepszych polskich fighterów kategorii piórkowej, który w przeszłości z powodzeniem walczył dla m.in. XCage czy BAMMA.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #22: najciekawsze akcje z gali Slugfest 15

Czy Krzysztof Klaczek zasłuży na pojedynek o pas w Cage Warriors?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL