Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz PudzianowskiGetty Images / Paweł Hoffman / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

Ciągnie wilka do lasu. Zaskakująca decyzja Mariusza Pudzianowskiego!

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Okazuje się, że Mariusz Pudzianowski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeżeli chodzi o zawody strongman. Legenda tej dyscypliny zamierza wrócić do gry i ponownie zmagać się z ciężarami.

- Sprzęt już na podwórku mam rozłożony. Kule, schody, walizki, buszmem, klocek, zegar - to nie stygnie. Codziennie jest używane. Przychodzi wieczór i wtedy tym się bawimy - powiedział Mariusz Pudzianowski podczas sobotniego Pucharu Polski Strongman Gniezno 2018. 41-latek pełnił w trakcie tej imprezy funkcję sędziego. W pewnym momencie jednak sam przyznał, że woli zmagać się z ciężarami niż jedynie być arbitrem i towarzyszyć zawodnikom ze stoperem w dłoni.

Pudzianowski wyjawił, że myśli o powrocie do zawodów strongman po tym, jak lekko podpuścił go prowadzący imprezę Tomasz Perek. Ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman zdradził, że chciałby połączyć rywalizację w tej dyscyplinie z MMA. Sportowiec przez cały czas utrzymuje dobrą formę.

- Wstaję szósta rano i zaliczam pięć kilometrów, idę sobie zrobić rozruszanie. Brzuch i grzbiet zajmuje mi godzinę i dziesięć minut. Wieczorem, zamiast siłowni, bieganie z walizkami, klockiem i kilka innych elementów. Dobrze jest - mówił. 

Młodsi zawodnicy, którzy obecnie rywalizują w imprezach strongman, mogą jeszcze poczuć na swoich plecach oddech utytułowanego zawodnika. - Jak ja to zawsze mówię, tanio skóry nie sprzedam - podsumował Mariusz Pudzianowski.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #22: zobacz, co się działo za kulisami gali

Czy powrót Mariusza Pudzianowskiego do zawodów strongman to dobry pomysł?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL