WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Ed Mulholland / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk pewna walki o tytuł. "Wszystko wróci na swoje właściwe tory"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-2) po ostatnim zwycięstwie nad Tecią Torres jest pewna, że niedługo otrzyma ponowną szansę walki o pas. - Wierzę i wiem, że moją kolejną walką, będzie ta o tytuł - mówi była mistrzyni wagi słomkowej.

W 2018 roku "JJ" stoczyła już dwa pojedynki. W kwietniu na gali UFC 223 przegrała rewanżowe starcie z Rose Namajunas o tytuł mistrzowski, a pod koniec lipca łatwo zwyciężyła wysoko notowaną Tecię Torres. Teraz zawodniczka z Olsztyna skupia się na wypoczynku i spędzeniu wolnego czasu z rodziną, ale w perspektywie myśli już o ponownej szansie odzyskania tytułu. 

- Wkrótce powrócę do rozmów z UFC i Daną White'em i ustalimy mój kolejny start. Wierzę i wiem, że moją kolejną walką będzie ta o tytuł i mam nadzieję, że uszczęśliwię Polaków tym, że po niej wrócę z tytułem mistrzowskim i wszystko wróci na właściwe tory - powiedziała Joanna Jędrzejczyk w wywiadzie dla radiowej "Czwórki".

Obecnie Jędrzejczyk może pochwalić się rekordem 15 zwycięstw i 2 porażek w zawodowej karierze. W latach 2015-2017 Polka była mistrzynią dywizji do 52 kg i pięciokrotnie udanie broniła pasa, pokonując m.in. Karolinę Kowalkiewicz. 

Od 2016 roku olsztynianka do swoich walk przygotowuje się w klubie American Top Team na Florydzie.

ZOBACZ WIDEO Justyna Święty podbudowana półfinałem. "Chciałabym zejść z tej bieżni z medalem"Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy Joanna Jędrzejczyk w kolejnej walce powinna otrzymać szansę zdobycia tytułu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL