WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Ed Mulholland / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk zagra w drugiej części "Kobiet Mafii" Patryka Vegi

Jakub Madej
Jakub Madej
Joanna Jędrzejczyk wykorzystuje czas pomiędzy walkami do maksimum. Na Instagramie była mistrzyni UFC co chwilę informuje o nowych sesjach czy wyjazdach. Teraz olsztynianka zdradziła, że zagra w drugiej części "Kobiet Mafii".

Jak poinformowała Joanna Jędrzejczyk (15-2 MMA) za pośrednictwem swoich kont na portalach społecznościowych, wystąpi ona w drugiej części "Kobiet Mafii" w reżyserii Patryka Vegi. Nie wiadomo na ten moment, czy była mistrzyni UFC pojawi się w produkcji emitowanej w kinach, czy będzie to rola w serialu, będącym rozwinięciem filmu.

- Będę aktorką! To co? Widzimy się w drugiej części "Kobiet Mafii"? Będę miała okazję grać u boku Kasi Warnke i tym samym uczyć się od najlepszych. Duże wyzwanie przede mną, ale bardzo się cieszę z nowych możliwości rozwojowych. Świat należy do odważnych - napisała Joanna Jędrzejczyk.

Pierwsza część "Kobiet Mafii" odniosła duży sukces. W zaledwie 46 dni film zobaczyło ponad 2 mln osób. Premiera drugiej części tego cyklu zaplanowana jest na początek 2019 roku.

Jędrzejczyk obecnie przebywa w Polsce, gdzie odpoczywa po ostatniej walce. Polka w lipcu pokonała jednogłośną decyzją sędziów Tecię Torres, udanie wracając po dwóch przegranych z rzędu, które odniosła w starciach z Rose Namajunas.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: atak jak z kung-fu! Piłkarz-brutal znokautował rywala

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas UFC w kategorii słomkowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL