WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot (z lewej) podczas walki z Normanem Parkiem, fot. kswmma.com

Mateusz Gamrot chce walki z byłym mistrzem UFC

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Eddie Alvarez obecnie nie ma ważnego kontaktu z UFC i jest "wolnym strzelcem". Do zakontraktowania byłego mistrza wagi lekkiej zachęca federację KSW Mateusz Gamrot, jednocześnie proponując mu pojedynek.

Alvarez to jeden z najlepszych zawodników kategorii lekkiej w historii. Fighter z Filadelfii to dwukrotny mistrz Bellatora z 2009 i 2013 roku. W 2014 roku związał się kontraktem z UFC, a dwa lata później znokautował Rafaela dos Anjosa i sięgnął po pas mistrza tejże organizacji, który później stracił na rzecz Conora McGregora. 

Okazję, do tego, aby wyzwać Eddiego  Alvareza do walki wykorzystał Mateusz Gamrot.

- Eddie jest niesamowitym wojownikiem, dwukrotnym mistrzem i jestem przekonany, że dalibyśmy jedną z najlepszych wojen w historii KSW. Jeśli jest dostępny, jestem za - napisał Polak. 

Gamrot to niepokonany mistrz KSW w wadze do 70 kg. "Gamer" na swoim koncie ma 14 zwycięstw, w tym trzy udane obrony pasa. W ostatniej walce, 3 marca na KSW 42, pokonał on przez poddanie Grzegorza Szulakowskiego. 

Jak na razie nie wiadomo, czy federacja KSW jest zainteresowana pozyskaniem Eddiego Alvareza.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: atak jak z kung-fu! Piłkarz-brutal znokautował rywalaJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy myślisz, że KSW zaproponuje kontrakt Eddiemu Alvarezowi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):