Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Erko Jun (z prawej) oraz Tomasz Oświeciński (z lewej) Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Erko Jun (z prawej) oraz Tomasz Oświeciński (z lewej)

Erko Jun chce odesłać "Popka" na sportową emeryturę

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Erko Jun (MMA 1-0), opromieniony zwycięstwem nad Tomaszem Oświecińskim, chce dołożyć do swojego konta kolejną wiktorię w KSW. Tym razem Bośniak zamierza znokautować Pawła Mikołajuwa na gali w Londynie, 6 października.

Jun 9 czerwca tego roku na gali KSW 44 w Trójmieście zadebiutował w klatce polskiej federacji MMA. Już w 1. rundzie Bośniakowi udało się znokautować popularnego "Stracha". 

W Londynie trenujący w UFD Gym 28-latek skrzyżuje rękawice z nieobliczalnym "Popkiem". Jego zdaniem scenariusz tego pojedynku nie będzie różnił się od poprzedniego. - Odesłałem Tomasza Oświecińskiego na emeryturę i to samo zrobię z nim. Szanuję go za to kim jest i co robi w branży muzycznej, że walczy w klatce, ale będę przygotowany i pokażę jak to się robi - powiedział Jun w rozmowie z MMAnews.pl.

Erko Jun to jeden z najbardziej znanych trenerów personalnych na świecie. Na swoim koncie ma kilka ważnych tytułów w zawodach fitness. Na Facebooku jego karierę śledzi ponad 4,4 miliona użytkowników. 

W walce wieczoru KSW 45 Philip De Fries będzie bronił tytułu mistrza wagi ciężkiej w starciu przeciwko Karolowi Bedorfowi.

ZOBACZ WIDEO Mamed Chalidow o rewanżu z Tomaszem Narkunem: Rywal się zgodził, męczę szefów KSW

Czy Erko Jun znokautuje Pawła Mikołajuwa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL