WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Piotr Strus

Serwery ACB przeciążone. Gala w Krasnodarze jednak bez PPV

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Gala ACB 89 w Krasnodarze miała być pierwszą w historii rosyjskiej organizacji z transmisją w płatnym systemie pay-per-view. Problemy techniczne spowodowały jednak, że można ją zobaczyć za darmo w internecie.

W jednej z walk wieczoru Piotr Strus powalczy o tytuł mistrza wagi średniej organizacji ACB, a jego rywalem będzie broniący tytułu Albert Durajew. W karcie walk zobaczymy także starcie z udziałem Daniela Omielańczuka. Weteran UFC zmierzy się z Amirem Aliakbarim. 

Rosyjska organizacja wystosowała komunikat do fanów w sprawie niedziałającej transmisji: - Ze względu na duży przepływ ludzi w ostatniej chwili platforma AcbWorld nie mogła wytrzymać obciążenia. Przepraszamy naszych fanów. Nie spodziewaliśmy się, że przepływ ludzi będzie tak wielki, służba techniczna nie mogła przewidzieć tego aspektu. Wszyscy, którzy zapłacili za PPV, otrzymają zwrot środków.

ACB od kilku miesięcy przeżywa kłopoty finansowe. Jednym ze sposobów na wyjście z nich miały być właśnie transmisje w płatnym systemie oraz ograniczenie liczby gal. W 2018 roku zaplanowano jeszcze jedno wydarzenie, 10 listopada w Moskwie.

ZOBACZ WIDEO Mamed Chalidow o rewanżu z Tomaszem Narkunem: Rywal się zgodził, męczę szefów KSW

Czy Piotr Strus zostanie mistrzem ACB w wadze średniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL