Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chabib Nurmagomiedow i Conor McGregor w walce na gali UFC 229 Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow i Conor McGregor w walce na gali UFC 229

Ojciec Nurmagomiedowa ostrzegł syna. "Moje sankcje będą znacznie silniejsze niż UFC"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Walka pomiędzy Chabibem Nurmagomiedowem i Conorem McGregorem zakończyła się skandalem. Ojciec rosyjskiego wojownika zapowiedział, że jego sankcje wobec syna będą znacznie silniejsze niż kary od UFC.

Po zakończeniu walki Chabib Nurmagomiedow ruszył w stronę narożnika rywala i zaatakował trenera Conora McGregor. Doszło do bójki, która położyła się cieniem na całej walce i gali. Obaj zawodnicy nie pałali do siebie sympatią i przed potyczką negatywnie wypowiadali się na temat rywali.

Po bójce w narożniku McGregora władze UFC zapowiedziały kary wobec Rosjanina. Ostrzejszy jest ojciec wojownika, Abdulmanap Numragomiedow. - W oktagonie możesz robić co chcesz. Poza nim są dzieci, kobiety i przypadkowi ludzie - przyznał i dodał, że kara za haniebną awanturę może być znacznie większa niż sankcje zastosowane przez UFC.

Nurmagomiedow junior przeprosił za swoje zachowanie i wie, że poniesie za nie konsekwencje. - Kiedy wrócę do kraju, mój ojciec mnie rozwali - mówił. Ojciec wychowywał go w dużej dyscyplinie i nie spodobało mu się takie zachowanie swojego potomka.

Władze UFC chcą nałożyć na Rosjanina gigantyczną karę finansową. - Myślę, że powinien zapłacić 250 tys. dolarów kary. Oczywiście zachowa mistrzowski tytuł, ale może zostanie zawieszony od czterech do sześciu miesięcy - komentuje szef UFC Dana White.

ZOBACZ WIDEO Serie A: piękny gol Piątka. Polak centymetry od dubletu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL