WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski w tym roku już nie wejdzie do klatki. Wróci dopiero wiosną

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Mariusz Pudzianowski nie będzie walczyć na gali KSW 46 w Gliwicach. Dla kibiców to zaskoczenie, bo 41-latek zawsze starał się stoczyć dwie walki w roku.

W czerwcu tego roku Mariusz Pudzianowski przegrał jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. "Dominator" w pierwszej rundzie został poddany przez Karola Bedorfa. Na ostatniej gali w Londynie 41-latek nie znalazł się w karcie walk i wydawało się, że zobaczymy go na KSW 46 w Gliwicach.

Wojownik z Białej Rawskiej co roku toczył dwie walki. Udało nam się dowiedzieć, że tym razem nie zobaczymy go po raz drugi. Z Pudzianem skontaktował się Artur Mazur z WP SportoweFakty.

Fani mogą czuć się rozczarowani, ale ważniejszy dla nich jest fakt, że Pudzianowski jeszcze nie planuje zakończenia kariery. Co ciekawe, w przeszłości wiele razy zapowiadał, że odejdzie z MMA w wieku 40 lat, ale ostatecznie zmienił zdanie.

Były strongmen jest jedną z największych gwiazd KSW. Na koncie ma dwanaście zwycięstw, sześć porażek, a jedna walka została uznana za nierozstrzygniętą.

ZOBACZ WIDEO KSW 45: Akop Szostak wściekły na rywala po koszmarnym debiucieJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy wybierasz się na galę KSW 46?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):