WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Ed Mulholland / Na zdjęciu: Chabib Nurmagomiedow

Chce zrobić to, co nie udało się McGregorowi. Nurmagomiedow wyzwał Mayweathera

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Floyd Mayweather Jr już raz pokazał, że wojownik MMA nie ma z nim szans w walce bokserskiej. Teraz chce się z nim zmierzyć Chabib Nurmagomiedow.

UFC ma nowego króla, a został nim Chabib Nurmagomiedow. Rosjanin wygrał hitową walkę z Conorem McGregorem. Sam pojedynek zszedł na dalszy plan z powodu bijatyki, która rozpętała się już po ich hitowym starciu. Emocje jednak powoli opadają, a wojownicy zaczynają myśleć nad swoją przyszłością.

Nurmagomiedow postanowił pójść w ślady swojego rywala. McGregor niedawno zarobił wielkie pieniądze, gdy zdecydował się na pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem Jr. Amerykanin go znokautował, czym pokazał światu, że wojownicy MMA nie mają z nim szans w boksie. To jednak chce zmienić Rosjanin.

- Chodź Floyd, musimy teraz walczyć. 50-0 vs. 27-0 - dwóch facetów, którzy nigdy nie przegrali. Dlaczego nie? - mówi Chabib w krótkim filmie, który opublikował w sieci.

Na razie nie wiadomo, czy "Money" jest w ogóle zainteresowany takim starciem. Na razie planuje wrócić do ringu, aby zmierzyć się z Mannym Pacquiao.

ZOBACZ WIDEO KSW 45: federacja podjęła decyzję w sprawie "Popka"

Czy Nurmagomiedow pokonałby Mayweathera Jr?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL