Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Gala FEN

Niepokonany Tymoteusz Łopaczyk wystąpi na FEN 23 w Lubinie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tymoteusz Łopaczyk (4-0, 3 SUB) jest kolejnym bohaterem gali Fight Exclusive Night 23, która 12 stycznia odbędzie się w Lubinie. Bielawianin po raz trzeci wystąpi w klatce FEN.

Łopaczyk to stosunkowa nowa postać na polskim rynku mieszanych sztuk walki, jednak już dziś może pochwalić się wieloma sukcesami na swoim koncie. To mistrz Polski w MMA. Pierwszy tytuł wywalczył w grudniu 2016 roku podczas ALMMA 125, drugi w marcu 2017 podczas FORUM MMA w Warszawie na PGE Stadionie Narodowym.

Zdaniem wielu ekspertów 22-letni Tymoteusz Łopaczyk, który znakomicie czuje się w walce w parterze, to jeden z najlepiej zapowiadających się polskich zawodników młodego pokolenia. Jego trener i wielki autorytet, Sławomir Grabowski, uważa, że stoi przed nim świetlana przyszłość, a determinacja oraz upór w dążeniu do celu z pewnością pomogą mu w spełnieniu wszystkich marzeń. Jak sam podkreśla, MMA jest całym jego życiem, a praca pod okiem Grabowskiego może wynieść go na sam szczyt.

Podczas swojego debiutu w FEN Łopaczyk pokonał po znakomitym boju Adriana Błeszyńskiego. Ich pojedynek był ozdobą edycji "Bitwy o Wrocław". Również w stolicy Dolnego Śląska, w maju 2018 roku, w 3. rundzie poddał on Jacka Jędraszczyka. Bielawianin do lubińskiej klatki wyjdzie jako niepokonany zawodnik. - Uwielbiam Tymka - to nasza perełka. Ma 22 lata, a już potrafi wygrywać z bardziej doświadczonymi od siebie zawodnikami. Zawsze generuje olbrzymie emocje i liczę, że po raz kolejny jego występ będzie ozdobą naszej gali. Tymek, liczę na ciebie - powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

ZOBACZ WIDEO Mariusz Wach wręczył prezent Arturowi Szpilce przed walką w Gliwicach

Czy Tymoteusz Łopaczyk trafi w przyszłości do UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL