WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Conor McGregor

Conor McGregor skrytykował szefa ONE Championship. "Przez twoją chciwość stracili pracę"

Jakub Madej
Jakub Madej
Plotki o rozwiązaniu kategorii muszej w UFC pojawiły się w środę. W czwartek Conor McGregor skrytykował i obarczył winą szefa ONE Championship, którego osądza za rewolucję w amerykańskiej organizacji.

Zaledwie kilkanaście dni po ogłoszeniu ogromnego transferu na rynku MMA, świat obiegły informacje o usunięciu kategorii muszej w organizacji UFC. Po przegranej Demetriousa Johnsona i jego przejściu do ONE Championship, dywizja do 57 kilogramów wiele straciła i w opinii wielu osób nie byłoby zawodnika, który swoimi walkami przyciągnąłby zainteresowanie kibiców.

O dużej zmianie w Ultimate Fighting Championship wypowiedział się były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej Conor McGregor, który w ostrych słowach skrytykował poczynania Chatriego Sotyodtonga, szefa azjatyckiej organizacji mieszanych sztuk walki.

- Musisz teraz wziąć wszystkich zawodników kategorii muszej do siebie, którzy zostali zwolnieni, Chatri. Zawsze mówiłeś o szacunku, ale twoja chciwość sprawiła, że ponad połowa kategorii wagowej straciła pracę i szansę na zarobienie pieniędzy dla swoich rodzin. Okaż szacunek Chatri. Podpisz kontrakty z całą dywizją - napisał na Twitterze Conor McGregor.

Informacja o rozwiązaniu kategorii muszej wciąż nie jest oficjalnie potwierdzona, jednak w kuluarach mówi się o tym coraz głośniej. Z UFC pożegnali się już Jarred Brooks i Jose Torres, a organizacja planuje nad zestawieniem starcia TJ Dillashawa z Henrym Cejudo.

ZOBACZ WIDEO Kuriozalny samobój Chievo. Komentatorzy nie wytrzymali ze śmiechu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]Jak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy organizacja UFC powinna rozwiązać kategorię muszą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):