Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz RajewskiMateriały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Łukasz Rajewski

Cage Warriors 99: nieudany debiut Łukasza Rajewskiego. Polak przegrał w pierwszej rundzie

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Łukasz Rajewski (8-4, 1 NC) nie będzie miło wspominał swojego debiutu w Cage Warriors. Płocczanin przegrał już w pierwszej rundzie podczas gali w Colchester.

Zawodnik znany z kickboxingu i MMA zmierzył się z niedawno zwolnionym z UFC Madsem Burnellem (10-3). Polak wiedział, że będzie to trudny pojedynek. Konkurent okazał się jednak mocniejszy niż przypuszczano.

Łukasz Rajewski dobrze rozpoczął starcie - od serii uderzeń. Po jednym z ciosów udało mu się nawet posłać Skandynawa na deski. Chciał go dobić, ale ostatecznie nie udało mu się wygrać przed czasem. Później Burnell sam ruszył z ofensywą. Obalił, a tam po duszeniu zmusił Polaka do odklepania.

Konfrontacja potrwała 3 minuty i 30 sekund. Dla obu zawodników był to debiut w Cage Warriors. Wojownik z Płocka będzie musiał wyciągnąć wnioski z tej porażki.

Wcześniej, w 2018 roku, Rajewski stoczył jeden pojedynek. 9 czerwca w Ergo Arenie, na KSW 44, 29-latek pokonał przez poddanie Lea Zulicia. "Raju" dla największej polskiej organizacji stoczył łącznie pięć walk, z których wygrał dwie.

Mads Burnell w UFC występował krótko i łącznie stoczył w niej tylko trzy pojedynki, wygrywając zaledwie raz. Po porażce z Arnoldem Allenem Duńczyk pożegnał się ze światowym gigantem.

ZOBACZ WIDEO ACB zapowiada dwie gale w Polsce w 2019 roku!

Czy Łukasz Rajewski powinien walczyć w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL