WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Borys Mańkowski

KSW 47: może dojść do hitowej walki Borysa Mańkowskiego

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Pojedynek byłych mistrzów na horyzoncie. Borys Mańkowski (19-7-1) może zmierzyć się z Dricusem du Plessisem (12-2) na KSW 47 - poinformowało inthecage.pl.

Obaj zawodnicy mieli bić się już w grudniu 2017 podczas KSW 41. Ostatecznie kontuzji doznał Afrykaner, którego zastąpił Roberto Soldić (15-3). Chorwat okazał się godnym przeciwnikiem i odebrał Borysowi Mańkowskiemu tytuł wagi półśredniej.

Od tamtej pory Dricus Du Plessis występował dla polskiego pracodawcy dwukrotnie. Najpierw znokautował "Robocopa", a później sam poległ z nim przed czasem. 

Z kolei poznaniak od czasu klęski w Katowicach w okrągłej klatce póki co się nie pojawił. Miał wrócić podczas minionej imprezy w Gliwicach, jednak z udziału w niej wyeliminowała go kontuzja.

Informacje mogą ostatecznie okazać się jedynie spekulacjami. W niedawnej rozmowie z Jarosławem Świątkiem z myMMA.pl współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski, podtrzymywał, że kolejnym przeciwnikiem Mańkowskiego będzie niedoszły oponent z KSW 46, Bruce Souto. 

W walce wieczoru KSW 47, 22 marca w Łodzi, skonfrontują się Mariusz Pudzianowski i Szymon Kołecki.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #27 (highlights): piekielne nokauty w kilkanaście sekundJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Która walka powinna dojść do skutku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):