Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Joanna JędrzejczykGetty Images / Mike Stobe / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk z 30-dniowym zawieszeniem po UFC 231

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Joanna Jędrzejczyk (15-3) po porażce z Walentiną Szewczenko (16-3) na 30 dni odpocznie od treningów w MMA. UFC opublikowała listę zawieszeń medycznych po gali w Toronto. Aż pół roku przerwy czeka Briana Ortegę i Chad Laprise'a.

Polka na UFC 231 nie zdobyła pasa kategorii muszej (57 kg). Joanna Jędrzejczyk okazała się gorsza na dystansie pięciu rund od Walentiny Szewczenko i przegrała trzeci pojedynek w zawodowej karierze. Była mistrzyni wagi słomkowej do starcia w Kanadzie przygotowywała się w klubie American Top Team na Florydzie. 

Z kolei świeżo upieczona mistrzyni również odpocznie od MMA przez 30 dni. Dużo więcej czasu na regenerację potrzebują Brian Ortega i Chad Laprise (180 dni). Pierwszy z nich w pojedynku wieczoru zdecydowanie przegrał z Maxem Hollowayem. Hawajczyk porozbijał twarz Ortegi na tyle, że sędzie nie dopuścił go do dalszej walki po 4. rundzie. Z kolei Laprise na UFC 231 został brutalnie znokautowany przez Dhiego Limę po 97 sekundach pojedynku. 

Najmniej czasu na regeneracją, bo zaledwie 14 dni, według lekarzy potrzebują m.in. Thiago Santos, Nina Ansaroff czy Claudia Gadelha.

ZOBACZ WIDEO Maciej Kawulski: Próbowałem powstrzymać Mameda przed zakończeniem kariery

Czy Joanna Jędrzejczyk powinna pozostać na stałe w kategorii do 57 kg?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL