WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: Bartłomiej Kopera

Bartłomiej Kopera wystąpi na KSW 47 w Łodzi

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Łodzianin, Bartłomiej Kopera (9-4, 7 Sub) będzie miał okazję po raz drugi wejść do klatki w Atlas Arenie. "Małpa" wystąpi 23 marca na KSW 47, a jego rywal zostanie ogłoszony wkrótce.

Kopera zadebiutował w KSW przed własną publicznością w marcu ubiegłego roku. Na KSW 42 w Łodzi spotkał się z Filipem Wolańskim, który zwyciężył po trzech rundach z zawodnikiem Zenith Vera Fight Club i WCA Fight Team. Przed tym pojedynkiem łodzianin wygrał siedem z ośmiu starć, a pięć z nich kończył przez poddanie.

"Małpa" wygrywał między innymi z Aleksandrem Georgasem, Nikodemem Szymańskim, Sebastianem Kotwicą i znanym z KSW Gracjanem Szadzińskim. Na KSW 47 Bartłomiej Kopera wróci do klatki i będzie chciał zanotować pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA w Europie.

W walce wieczoru KSW 47 dojdzie do starcia dwóch olbrzymich sił. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski, oraz debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

ZOBACZ WIDEO: Maciej Kawulski o decyzji Mameda Chalidowa i rozwoju Federacji KSW [cały odcinek]

Czy Bartołmiej Kopera na KSW 47 odbuduje się po porażce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL