Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon Bajor WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Szymon Bajor

Szymon Bajor zadebiutuje w Fight Exclusive Night

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Szymon Bajor (17-8, 5 KO, 9 SUB) będzie rywalem Grzegorza Cieplińskiego (8-6, 5 KO, 1 SUB) podczas gali Fight Exclusive Night 24. Pojedynek w hali COS Torwar odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.

Bajor to niezwykle doświadczony zawodnik trenujący w Rzeszowie. 30-latek stoczył w karierze 25 pojedynków, z których 17 wygrał. W sierpniu 2017 roku znokautował Alexandra Stolyarova, rok wcześniej na pełnym dystansie jednogłośną decyzją sędziów rozprawił się z Teodorasem Aukstuolisem.

Rzeszowianin tylko trzykrotnie werdykt w swoich pojedynkach pozostawiał sędziom. Szymon Bajor może pochwalić się pięcioma skończeniami przed KO/TKO. Dziewięciokrotnie poddawał swoich rywali. W ostatniej walce, 4 marca 2018 roku, Polak przegrał przez nokaut z Aleksandrem Jemieljanienką. W swojej karierze bił się m.in. dla Rizin FF i KSW.

Grzegorz Ciepliński ma 27 lat i pochodzi z Sochaczewa. W listopadzie 2016 wygrał w efektowny sposób przez nokaut z Łukaszem Brzeskim. Wcześniej, również przed czasem, zwyciężał między innymi z Łukaszem Ćwikłą i Wojciechem Orłowskim. Z ośmiu jego zawodowych wygranych tylko dwukrotnie o wyłonieniu zwycięzcy przesądzili sędziowie. Debiut w federacji FEN Cieplińskiego miał miejsce we Wrocławiu w maju 2018 roku, gdy jednogłośną decyzją sędziów rozprawił się z Marcinem Sianosem.

Gala FEN 24 odbędzie się 16 marca w Warszawie. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport.

ZOBACZ WIDEO Ostaszewski o Normanie Parke'u w FEN. "Może posunąć się do zuchwałych ruchów"

Czy Szymon Bajor udanie zadebiutuje w FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL