Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Trybała East News / Na zdjęciu: Paweł Trybała

Powrót Pawła Trybały 29 marca na PLMMA 78 w Wilanowie

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Paweł Trybała (3-3) 29 marca wystąpi na gali PLMMA 78 w Wilanowie. Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego powróci do walk po ponad 15-miesięcznej przerwie i długotrwałej rehabilitacji.

Trybała w MMA debiutował jako gwiazda programu MTV - "Warsaw Shore". 13 marca 2015 roku na gali XCage 7 w Toruniu "Trybson" szybko znokautował Łukasza Stojanowskiego. 

Obecnie rekord 28-latka to 3 wygrane i 3 porażki. Paweł Trybała w ostatniej walce, 1 grudnia 2017 roku, przegrał przez dyskwalifikację z Mateuszem Śniadałą po nieprzepisowym kopnięciu. Ostatnie cztery pojedynki stoczył on pod banderą Profesjonalnej Ligi MMA. 

Zobacz także: Israel Adensaya nadal niepokonany w UFC

"Miałem zerwane więzadła krzyżowe i naderwanie więzadeł bocznych, w skutek czego przeszedłem rekonstrukcję więzadła krzyżowego i wycięto mi fragment łękotki. Nie podawałem się. Zbyt kocham ten sport, aby taka kontuzja mogła mnie z niego wykluczyć. Myślałem, że sporo zapomnę, ale na moje szczęście wiele rzeczy zapamiętałem, widocznie pewne nawyki i ruchy zapamiętuje się jak jazdę na rowerze, czyli do końca życia. Oficjalnie ogłaszam mój powrót do oktagonu. Wystąpię 29 marca na gali Profesjonalna Liga MMA w Wilanowie! Rywal jeszcze nieznany" - napisał Trybała na Facebooku.

Trybała jest również związany kontraktem z federacją Fight Exclusive Night. W marcu ubiegłego roku miał on zmierzyć się z Tymoteuszem Świątkiem, ale ostatecznie nie doszło do tego pojedynku. Prezes FEN, Paweł Jóźwiak, wydał pozwolenie na walkę "Trybsona" na PLMMA 78.

Zobacz także: Floyd Mayweather Jr o walkach w UFC

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" #28: najlepsze akcje z gali FEN 23

Czy chciałbyś zobaczyć Pawła Trybałę na jednej z tegorocznych gal FEN?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL