Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anita BekusInstagram / instagram.com/anitabekusfitness/ / Na zdjęciu: Anita Bekus

Kulisy przygotowań Anity Bekus do debiutu w FEN (wideo)

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Anita Bekus (1-0) będzie rywalką Kamili Porczyk (3-0, 1 SUB) podczas gali Fight Exclusive Night 24, która 16 marca odbędzie się w hali COS Torwar w Warszawie. Limit umowny tego starcia to 55 kilogramów.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z przygotowań Anity Bekus do tej walki. Co spotkało ją podczas badań wydolnościowych, jak spędza wolny czas z psami i co sądzi o zaczepkach swojej rywalki, Kamili Porczyk?

Gala Fight Exclusive Night 24 dla wielu zawodników będzie wydarzeniem o naprawdę wysoką stawkę. Aktualny mistrz kategorii średniej, Andrzej Grzebyk, jako pierwszy zawodnik w historii federacji ma szansę sięgnąć po drugi pas - tym razem w wadze półśredniej. Plany będzie starał się mu pokrzyżować Kamil Gniadek, który po serii czterech zwycięstw z rzędu w FEN liczy na swój pierwszy tytuł czempiona.

W walce wieczoru FEN 24 kibice zobaczą międzynarodowe starcie - Arkadiusz Wrzosek podejmie Patricka Schmida. Szwajcar stoi przed szansą detronizacji obecnego mistrza FEN, który niedawno podpisał kontrakt z najlepszą federacją K-1 na świecie: Glory.

ZOBACZ WIDEO: Daniel Omielańczuk o walce Strusa. "Trochę go przewieźli z werdyktem"

Czy Anita Bekus pokona Kamilę Porczyk na FEN 24?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL